Leave Your Message
01020304

Kategoria e produkteve

"Cilësia është kultura jonë" ,Ne kemi pajisje të përparuara të prodhimit dhe një ekip profesional R&D,

të ndjekë vazhdimisht inovacionin dhe përparimet teknologjike,
dhe janë të përkushtuar t'u ofrojnë klientëve produkte dhe shërbime të cilësisë më të lartë.

i madh produkteve

Produkt i nxehtë

Si emri ynë Guide, ne jemi të pasionuar për t'ju udhëhequr për të gjetur produktin e duhur.

Rreth nesh

Profili i kompanisë

Ne jemi Guide Technology Co, Ltd. Guide është një prodhim me bazë në Kinë i ekraneve LED për pothuajse çdo ngjarje ose aplikim. Ne ofrojmë rezolucion të lartë, ndriçim të lartë, ekran LED të brendshëm dhe të jashtëm si ekran led madje edhe në skenë, ekran komercial LED, ekran të vogël me pixel led dhe ekran transparent LED, Në këtë biznes që filluam në 2011, ne kemi një staf me kohë të plotë të profesionistë të përkushtuar të prodhimit për të siguruar suksesin tuaj.
shikoni më shumë
 • 2011
  vjet
  Ne filluam në
 • 10000
  Zona e fabrikës
 • 30
  Linjat e prodhimit
 • 10
  Staf i përkushtuar R&D

Qendra e Lajmeve

Gati për të dërguar kërkesën tuaj?

Për pyetje rreth produkteve tona, ju lutemi na lini mesazhe dhe ne do të jemi në kontakt brenda 8 orëve dhe do të ofrojmë zgjidhje falas

Kliko për të dërguar