inquiry
Leave Your Message
01020304

Категорија на производ

„Квалитетот е нашата култура“ ,Имаме напредна опрема за производство и професионален тим за истражување и развој,

постојано да ги следи иновациите и технолошките откритија,
и се посветени да им обезбедат на клиентите производи и услуги со највисок квалитет.

мајор производи

топол производ

Како наше име Водич, ние сме страсни да ве водиме да го пронајдете вистинскиот производ.

За нас

Профил на компанијата

Ние сме Guide Technology Co., Ltd. Водичот е кинеско производство на LED дисплеи за речиси секој настан или апликација. Нудиме висока резолуција, висока осветленост, внатрешен и надворешен LED дисплеј, како што е рамномерен лед дисплеј, комерцијален лед дисплеј, мал пиксели лед дисплеј и транспарентен LED дисплеј, Во овој бизнис што го започнавме во 2011 година, имаме персонал со полно работно време на посветени професионалци за производство за да го обезбедат вашиот успех.
Гледај Повеќе
 • 2011 година
  години
  Почнавме внатре
 • 10000
  Областа на фабриката
 • 30
  Производни линии
 • 10
  Посветен персонал за истражување и развој

Центар за вести

Подготвени да ги испратите вашите барања?

За прашања за нашите производи, ве молиме оставете ни пораки и ние ќе бидеме во контакт во рок од 8 часа и ќе обезбедиме бесплатно решение

Кликнете за да испратите